درباره توکی

معرفی برند توکی (TOKY)

شرکت تجهیزات الکترونیک toky واقع در چین، یک کمپانی تولید تخصصی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با بیش از 20 سال سابقه درخشان می باشد. توکی فعالیت های خود را به تولید و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی اختصاص داده است.

شرکت توکی همواره از زمان بنیان گذاری خود در سال 1988 که در آن زمان تنها به تولید سنسور های مجاورتی می پرداخت در حال رشد بوده است و حالا به یکی از کمپانی های بزرگ و شناخته شده تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و الکتریکی تبدیل شده است. شرکت توکی (TOKY) هم اکنون در حال توسعه، ساخت و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد.

محصولات توکی متشکل از هزاران مدل شامل کنترلر های حرفه ای، سنسور ها، ایزولاتور های سیگنال، رکوردر ها، HMI، GIPAM، سیستم های مدیریت مصرف توان، سیستم های کنترل صنعتی و … می باشد. در حال حاضر فروشگاه الکتروفاروس نماینده انحصاری برند توکی در ایران می باشد.

شرکت TOKYهمواره موفق به کسب گواهینامه ها و استاندارد های مطرح جهانی نظیر certificate of measurement system (CMC)، گواهینامه سیستم اندازه گیری، استاندارد اتحادیه اروپا CE و ISO9001:2000 و طیف گسترده ای از گواهینامه های کیفیتی گردیده است.